Їй потрібна була тільки квартира — наречена з села виявилася зовсім не такою простою.

Ось настав заповітний день. Мати дивилася на сина і пишалася ним. Олексій у костюмі стояв і чекав на свою дружину біля вівтаря. Познайомилися вони, коли Олексій пішов до друга у гуртожитку за конспектами. Зіткнулися вони зовсім раптово в коридорі, у дівчини була чудова русява коса і пасмо, яке вона так наполегливо намагалася прибрати за вухо. Олексій не стримався і коли їхні шляхи зійшлися, сказав: «— Перепрошую, але я зобов’язаний вам сказати, що у вас чудове волосся». Дівчина збентежилася, але прийняла комплімент, і після цього вони почали спілкуватися. Він часто проводжав її після навчання у гуртожитку, аж до кімнати до сусідок. Люда була проста, з села дівчинка, яка звикла до праці.

У неї була велика мрія, переїхати назавжди до столиці, а тут ще й чоловіка знайшла, якого дуже покохала. Мати була дуже рада за сина. Труднощі були у їхніх стосунках. Люда була відмінницею і багато вчилася. З Льошею вони практично не бачилися, дуже рідко. Хлопець зрозумів, що єдиним вирішенням цього питання з’їхатиметься. Але він не мав власної квартири. Тоді Льоша вирішив познайомити Люду з батьками. Вони відразу порозумілися і тоді Олексій сказав матері про свою ідею співжиття, але жінка поставила ультиматум: «Поки вона не буде твоєю нареченою я твою ідею не прийму, синку, ти вже вибач». Тоді Льоша знизав плечима на мамине вибач, сказавши: «Який вибач, матусю, спасибі». Раптом хлопець став на одне коліно, дістав обручку і зробив Люді пропозицію, та природно погодилася.

І ось заповітний день їхнього весілля, батьки Льоші прийняли рішення, що розміняють квартиру і віддадуть молодятам, а самі і на дачі можуть пожити. Молода пара була шалено вдячна батькам. Але коли місяць пройшов з прекрасного торжества почалися труднощі у їх сім’ї. Люда обурювалася часто, а Льоша намагався на багато заплющувати очі, але скільки можна? Почалося зі скарг, що мати Льоші багато їм допомагає, навіщо з грядок тягне картоплю та інші овочі, адже навпроти шикарний супермаркет, але на всі ці аргументи Льоша нагадував дружині, що вони студенти та зайва економія ще нікому не заважала. Потім Люда почала робити непередбачені витрати: нову сукню, салони. Але й на це Льоша намагався заплющувати очі.

Він був дуже розуміючий, але останній вчинок дружини він не зміг зрозуміти, а тим більше прийняти. Люда зібрала всі речі Олексія та виставила чоловіка за поріг. Він природно насамперед поїхав до батьків, але за що вона так вчинила? Адже він був добрий чоловік, не кривдив, плекав, був дуже ніжний і уважний. Він не хотів вірити в те, що дружина змінилася, а гірше за те, була завжди такою просто тільки зараз вирішила показати своє справжнє обличчя. Їхня історія закінчилася розлученням, природно поділ майна та квартира залишилася Люді. Мати заспокоювала сина, мовляв, нічого страшного, все чесно, зате втратила такого прекрасного чоловіка, хай подавиться цією квартирою. А сама вечорами плакала від образи, що вчасно не розгледіла справжнє обличчя дівчини.