Мати вмовляла Ніну не народ жувати другу дитину, а вона не послухала, але незабаром з молодою сім’єю сталося нещастя

— Я вже зневірилася і попросила допомоги у моєї мами, навіть знаючи, що вона відмовить. Моєму синові потрібна опеrація, а грошей у нас недостатньо. Я вже звернулася до всіх родичів, але ніхто зараз не може нам допомогти. — А що щодо твого чоловіка? — запитала Ніну подруга.- Він зараз працює, але він незареєстрований працівник і ліkарняний взяти не може. Зарплату підріжуть і навіть звільнити можуть. Ми і так жорстко економимо, якщо його звільнять, то, вважай, пропали.

За 14 років шлюбу Ніни і Кирила, у них з’явилися син і дочка. Син незабаром піде в школу, а доньці всього рік. Коли Ніна і її чоловік ще тільки планували другу дитину, на їхньому шляху встала мама Ніни. — Навіщо заводити вже другу дитину, якщо ви і з одним ледве справляєтеся? — говорила вона без жод ного жалю.Але молоді її не послухали, за що потім сильно пошк одували. Молода сім’я ледве справлялася з вихованням дитини. Підгузки, одяг для дитини, дитяче харчування-все це було дуже дорогим.

Ніна могла днями не їсти, лише щоб діти не залишилися голодними. Ще до народ ження дочки, мати Ніни пообіцяла, що якщо вони не впораються з другим, то вона їм вже не допоможе. Через пару років в родині сталося нещастя. У сина Ніни і Кирила виявили хвоrобу серця, яка дуже швидко прогресувала.Грошей на опеrацію у сім’ї не було. Попросити у родичів грошей вони пробували, але безрезультатно. Мати Ніни лише продовжувала класти на дочку клеймо поганої матері. Але чи дійсно це так? Як ви думаєте, чи є в тому, що трапилося вина Ніни? Чи могла вона якось вплинути на хід подій?