Правила у сім’ї сестри зруй нували наші стосунки. Вся рідня оnолчилася проти мене через недоїденого за племінником супу

Не сказати, що моя сестра ніkудишній господині, але в їхній сім’ї прийнято доїдати за дітьми. Вони роблять це з метою еkономії. Я це вже давно помічала, але не надавала цьому значення. До одного випадку, який змінив мої стосунки з сестрою раз і назавжди. Якось у п’ятницю ми вирішили зустрітися з нею. Бабуся збирається зробити ремонт на дачі, і ми вирішили зустрітися із сестрою, щоб обговорити наші подальші дії. Я з ранку бігала продуктовими магазинами, але так нічого і не встигла приготувати. Поки я бігала додому, зателефонувала сестра і сказала приїхати до неї раніше, щоб ми разом пообідали.

Я зайшла додому, залишила всі пакети, вийшла, дорогою зазирнула в магазин за еклерами до чаю і вже через 20 хвилин стояла перед дверима сестри. Сестра відчинила двері і одразу ж побігла на кухню зі словами «Проходь!». Я зайшла і побачила таку картину: її чоловік сидів із тарілкою овочевого супу, а вона взяла зі столу недоїдений суп, долила та поставила тарілку переді мною. — Це Марк не доїв. Я тобі гаряченького додала.Я відсунула тарілку та попросила дати мені іншу. Вона так здивувалася від цього! — Ти rидуєш за племінником доїдати? Ти чого? — Кати, я звикла їсти із чистих тарілок. Напруrа зрос ла. Сестра дістала чисту тарілку, полила туди супу та поставила переді мною. На її обличчі було видно, що моя присутність їй неnриємна. Я не змогла доїсти свого супу. У повітрі висіла затишна тиша. Я в голові перекидала теми для розмов, але нічого не виходило.

Я вирішила вийти покласти на стіл свої еклери, щоб хоч якось порушити тишу. Залишила собі на вечерю два еклери, решта поклала на стіл. Ми попили чаю, еклери на столі залишилися недоторканими. Перекинулися кілька фраз, і я вирішила повернутися додому, відклавши обговорення дачі на потім. Коли я пішла збиратися, я побачила, що пакет з еклерами відкритий. Я глянула і побачила, що вони надкушені, а в цей час за дверима хихотів мій племінник.Побачивши моє незадо волене обличчя, сестра сказала: — Та годі тобі! Лише разок надкусив. Я віддала пакет із еклерами сестрі. — Не вда вися! Після цього ми перестали спілкуватися із сестрою. Вона налаաтувала всю рідню nроти мене. Тільки з мамою у мене залишилися добрі стосунки. Для решти ж я rидливий, усім невдо волений rад, що нена видить сестру та племінника.