Після ремонту у новій квартирі я влаштувала новосілля. Прийшли мої друзі. Вони почали сміятися з нас. Я не витримала…

Після весілля ми із чоловіком почали жити з моєю мамою. Тоді у нас грошей зовсім не було, і мати запропонувала нам пожити в неї.Мама з Антоном швидко потоваришували. Антон часто хвалився перед друзями, що йому з тещею пощастило.Мама готувала смачні страви, допомагала мені по дому. Коротше кажучи, ми із чоловіком жили на всьому готовому.Я так раділа! Думала, що й у декреті я недовго просиджу – мама сидітиме з малюком, а я зможу повернутися на роботу.

Ми з чоловіком накопичували гроші на власне житло, але в глибині душі ми розуміли, що накопичувати нам доведеться довго, тому що будинки тоді коштували просто шалені гроші.Тоді мама запропонувала продати її квартиру і купити собі більший будинок, додавши зверху свої накопичення. Вона це запропонувала з однією умовою: вона мала жити з нами.Я з радістю погодилася і повідомила Антона. Він теж погодився, хоч особливої радості на його обличчі я не побачила.Ми швидко знайшли підходящий будинок та в’їхали туди після ремонту. До речі, весь інтер’єр будинку ми з мамою вигадали разом. Підбирали все так, щоби все підходило за кольором загального дизайну.

Коли будинок був готовий, ми влаштували новосілля. Мама наготувала смаколиків, наш стіл ломився від кількості їжі на ньому.У будинку все було за сучасними запитами. Я дивилася на все і ніяк не могла натішитися. Того ж не сказати було про мого чоловіка.Він сидів на місці і навіть не реагував на весь кіпіш у хаті. Я запитала в нього, що не так і він відповів, що йому не подобається ідея, що теща завжди житиме з ним, мовляв, його друзі сміються з нього. Але ж ми й раніше жили з моєю мамою, і все було добре…Мій настрій зіпсувався, але до нас уже потихеньку приходили мої подруги, і я вже була готова до приємного вечора серед друзів.

Проте, як виявилося, я поспішала з висновками та очікуваннями.Вони прийшли і одразу ж почали шушукатися, що будинок насправді купила моя мама, а не ми. А потім і зовсім одна з них сказала, що інтер’єр будинку виконаний у радянському стилі, що не дивно з огляду на те, що все вибирала господиня, тобто моя мама.Незабаром пішли й жарти у бік мами та чоловіка. Все дійшло до того, що я просто вигнала подруг із дому.Більше я з ними не дружу, адже мені такі заздрісні люди в оточенні зовсім не потрібні.