Хоча сусіди заважали мені постійно, я ніколи не сkаржилася на них. Але варто було мені влаштувати у себе вдома свято, як вони всі накинулися на мене.

Я ніколи не порушувала сkандалів і не говорила за спиною у сусідів, коли вони шуміли чи заважали мені. Я завжди намагалася зрозуміти людей, увійти в їхнє становище, але, мабуть, не всім це потрібно. Точніше мою доброту вже сприймали як належне. Я про це дізналася нещодавно. У мене багато сусідів, але ми всі спілкуємося, і я думала, що ми дружні. У мене зверху сусіди з дітьми. Діти років 3-5 бігають постійно, я щовечора, навіть уночі чую, як вони стукають чимось по підлозі. У мене по стелі їхні стуки виразно віддаються. Через це просто неможливо нормально заснути, але я думала, все ж таки це діти. Вони спокійно не сидять, побігати та пострибати хочеться. Тож зауваження не робила. А збоку маю дуже музичних сусідів. Там одна молодь, студенти мешкають.

Люблять посеред тижня включити свою гучну музику і відпочивати на втіху. Я теж подумала, що не турбуватиму їх. Все ж таки молодість раз у житті буває, нехай порадіють. І я знову мовчала. Зазвичай свої дні народження я святкую не вдома, намагаюся всіх гостей у кафе зібрати. А цього разу якось не до кафе було, тож я вирішила, що краще ввечері посидимо в мене вдома. Ми зібралися, смачно поїли, розкрили подарунки, все було добре. А потім о 8-й вечора вирішила трохи включити музику і потанцювати, молодість згадати. Ми не включали музику на всю котушку. Тільки от мої сусіди не чекали такого повороту від мене.

Відразу прибігла мама з дітьми, почала сkаржитися, що я їй заважаю дітей спати вкласти. Потім прийшли студенти, стали скиглити, що їм до уроків готуватися треба. Дійшло до того, що вони дільничного викликали. Це було марно, бо музика була не гучною, та й час не пізній. Але мене дуже роз лютила сама ситуація. Тобто своїх сусідів я за все прощаю, а їм важко один вечір у мій день народження потерпіти? З того часу я вже без попередження викликаю nоліцію, якщо чую хоч якийсь писк після опівночі. Тепер мене у під’їзді усі не люблять. Але мені байдуже, як ви мені день народження зіnсували, так і я вам усе зіnсую.