Начальник увесь час ходив та прин ижував усіх жінок у нашому колективі. Але те, що він зробив по відношенню до мене, я не маю наміру пробачати

У нас три місяці тому поміняли начальника. З першого дня було зрозуміло, що він якийсь женоненависник або просто сkривджений жіночою статтю. Він постійно відпускає якісь жарти на адресу наших колег, саме жінок. Але найбільше він любить «жартувати» з приводу нашого інтелекту. -Ой Ніно, ти ж блондинка, давай я тобі ще раз завдання поясню тільки по складах, щоб тобі було зрозуміліше, — говорив начальник учора нашій Ніночці. Вона натуральна блондинка, але ще жодного разу неправильно завдання не виконувала.

-Катю, навіщо ти так намагаєшся, тобі краще борщі вдома варити, а не звіти писати, — такий коментар він зробив Каті взагалі безґрунтовно, тому що Катя завжди здає звіти без помилок і вчасно. На всі провідні посади начальник поставив виключно чоловіків. Він забрав нашу гарну клієнтську базу та також віддав нашим колегам-чоловікам. -Ви жінки дуже емоційні, я не можу довірити вам важливих клієнтів, бо раптом зірветесь на них, не зможете себе контролювати, — пояснив начальник.

Моя зарnлата завжди залежала від того, який відсоток я отримаю від свого клієнта. І ось моїх добрих клієнтів віддали чоловікам, зарnлата впала вдвічі. Від цього дуже прикро, так начальник на мої сkарги сказав ось що: -Євгенія, ви все одно заміжня. -І яке це стосується роботи? -Прямо! Ось бачиш, все вам жінкам треба пояснювати. У тебе є чоловік, а значить він і утримуватиме тебе, тож заспокойся. Мене таке ставлення набридло. Тож хочу звіль нитися, як і більшість нашого жіночого колективу.