Вирішили ми сім’ями влаштувати пікнік і в останній момент Світлана повідомляє, що у них не залишилося rрошей. І тут я раптом зрозуміла, що таке вже відбувалося

У мого чоловіка четверо друзів, з якими він товаришує зі шкільних років. У них така міцна компанія. І нам, їхнім дружинам нічого не залишалося, як теж потоваришувати. Ми якось одночасно всі вирішили завести дітей, крім однієї з пар, і поки хлопці балагурили про щось своє, у нас, дівчаток, теж була своя актуальна тема. Зрозуміло, що й діти наші потім потоваришували та разом пішли до першого класу. Не в одну школу, на жаль, але 1 вересня після школи ми зібралися разом це відсвяткувати. Тоді ж Світлана запропонувала на вихідних влаштувати пікнік. Ідея всім сподобалася.

У нас давно вже є чат, на якому ми і стали обговорювати, чого і скільки потрібно куnити і скільки скидатися. І ось, у п’ятницю ввечері, Світлана повідомила нам, що вони поїхати не зможуть, тому що не розрахували свої витрати вчасно і тепер виявилося, що rрошей на пікнік у них немає. Вона все це каже, а на задньому плані ри дає її дочка. Звичайно, всі стали її переконувати, що так з дитиною чинити не варто і Світаніі nлатити необов’язково. Світлана обіцяла потім, як-небудь борг повернути. Було в цьому щось огидне, тому я не відразу зрозуміла, що моє негативне ставлення пов’язане не тільки з цим фактом. Тільки в ліжку я вже згадала, що Світлана таке робить вже не вперше.

Якось гуляли ми з дітьми без чоловіків і Світлана запропонувала зайти в кафе чаю попити з тістечками та дати відпочинок ногам. Пропозиція була прийнята, але в самому кафе раптом виявилося, що Свєта не має при собі rрошей. Вона сказала, що щось kупила вчора і забула про це, тому вони з донькою будуть пити лише чай. Ну, звичайно, ми з нашими дітьми значить будемо тістечка їсти, а її дитина на це дивитися? Зрозуміло, і для її дівчинки замовили те, що їй сподобалося. Виходить, що у Свєти такий стиль, щось запропонувати, а потім змусити решту за себе заnлатити. Але тоді у кафе чоловіків з нами не було. А зараз? Цікаво, що думає про таку поведінку її чоловік і як довго їм вдасться утриматися в нашій компанії з таким ставленням?