Повернулася з Італії та дізналася, що донька їде жити у Франції. Мені стало су мно, але тут з’явилася якась дівчина схожа на дочку, як дві краплі води.

Нещодавно я повернулася із Італії, де прожила 18 років свого життя. Справа в тому, стільки ж років тому ми з моїм чоловіком розлучилися після того, як я дізналася, що в нього є сім’я, де росте дівчинка. На той момент у нас теж була дочка, але вона навчалася в університеті і розл учення вже досить дорослих батьків прийняла досить спокійно. Щоб уникнути пліток та інтриг у нашому місті, я переїхала до Італії на заробітки. Так і тривала моя робота аж 18 років.

Невдовзі дочка, Інна, вийшла заміж, і я почала відправляти їй усі зароблені rроші. Я ні копійки не шкодувала і не чекала від дочки подяк. Ось, нещодавно мені виповнилося 70, і я вирішила повернутися на батьківщину, провести решту днів своїх із рідними. Все б нічого, тільки донька з чоловіком вирішили переїхати до Франції на постійній основі. Я б і це пережила, хоча мені хотілося більше днів провести з донькою, однак мене ще й здоров’я підкосило.

Місяць тому до мене в гості прийшла одна дівчина, страшенно схожа на мою Інну. Лілія виявилася рідною сестрою Інни з лінії батька. Дівчина розповіла, що вони з Інною багато спілкувалися до її від’їзду. Її батьків не було у живих, а інших родичів у неї теж не було, ось вона і вирішила ризикнути, познайомитися зі мною. Ми з Лілією потоваришували. Я рада, що в мене з’явилася близька людина, свідок моїх останніх днів. З Інною ми часто зідзвонюємося. У них там все добре, синок уже росте.