Я сам не чекаючи того суто випадково розкрив велику таємницю сестри дружини, про що не знають навіть її батьки. Справа була ось як.

Взагалі я раніше ніколи не будував якихось особливих стосунків із рідними моєї дружини. Ну теща і теща… у нас із спільного тільки моя дружина, її дочка, а тем для розмови зовсім немає, тож я нейтрально до неї ставлюся. Ось недавно їздив я з тестем машину kупувати. Здавалося б, з ним я можу потоваришувати, та й спроб було чимало, але ні, з ним я теж не міг від душі поспілкуватися. Ось із сестрою дружини у нас, якраз стосунки особливі. Вся справа в тому, що я знаю, точніше, дізнався випадково, один її секрет, який вона так старанно приховувала від своїх батьків і сестри, але з ла я їй не бажаю, тож вирішив секрет із собою в труну забрати.

Все сталося несподівано, і почалося з того, що не стало діда моєї дружини. На той світ старий подався в оточенні родини та близьких. Та й причина була природна, адже йому було аж 86. Людиною він був багатою, легальність досягнення чогось — тема спірна, самі знаєте, з як у дев’яностих rрошики зароблялися, але історія зараз не про це. У спадок моїй дружині дід залишив свою квартирку: малу хрущовку, не зі свіжим, звичайно, ремонтом, зате з гаражем прямо перед будинком.

Ми квартирою не користувалися. Гро шей на ремонт поки не було, тож залишили її «про всяк випадок». І ось одного дня дружина попросила, щоб я дещо забрав з того самого гаража, ось тільки по дорозі я помітив, що світло в будинку горить. З цікавості я зайшов туди, а там незнайомі люди, і ні дружину мою, ні свекруху вони не знали. Викликали вони так званого власника будинку, а прийшла сестра дружини. Виявилося, через брак rрошей вона таємно від батьків здавала будинок в оре нду, але в таємниці, бо батьки цього не дали б робити. Я погодився тримати все в таємниці, хоч і після цього з сестрою дружини спілкуватися стало дуже незручно.