Все було добре, поки одного спокійного суботнього вечора Ніна не увійшла зі сль озами до кімнати і не заявила, що вона розкрила те, що чоловік приховував від неї.

Звичайним ранком суботи Кирило просто дивився телевізор, лежачи на дивані. Кирило — мужик працьовитий, працював 6 днів на тиждень, причому зміна його починалася рано вранці, о 8 годині, і закінчував він роботу зазвичай об 11-й. За таку роботу він заслужено отримував чимало rрошей, але він теж людина, і втомлюватися для нього абсолютно нормально. Тим не менш, у Кирила була причина, через яку він так сильно намагався, і вона була головною мотивацією не припиняти старання.

Ця мотивація — сім’я, яку він тільки починав будувати зі своєю коханою Ніною. Кирило і Ніна одружилися зовсім недавно, але все, що в них було, це лише мала частина того, чого вони прагнули. Хоч їхні стосунки вже були неймовірно міцні на той момент, проте стався дурний випадок, через що мало не зруйнувалося те, що Кирило будував роками разом із Ніною. Тієї самої суботи, коли Кирило просто насолоджувався відсутністю справ, у зал зі сльозами на очах увійшла Ніна, оголосивши про те, що вона розкрила таємницю Кирила, і дізналася його справжнє обличчя, вона більше не хоче навіть просто перебувати поряд з таким нахабним зрадником в одному будинку.

Кирило спочатку не зрозумів, у чому справа, адже він і справді не зраджував дружину, і ні про що про що вона говорила, Кирило гадки не мав. Раптом Ніна дістала подарунковий пакет із намистом усередині, яке Кирило kупив саме їй, і сказала, що знайшла подарунок його коханці, і йому не варто вдавати з себе дурника. Кирило навіть здивувався, що насамперед, побачивши намисто, вона подумала саме про подарунок коханці, а їй самій.