Олена мала навести довідки про ресторан, куди її відправили у відрядження. Але Антон зірвав усі її плани, адже дівчина ще не знала, хто він насправді.

Якось Олена збиралася у відрядження. Компанія відправляла її до сусіднього міста – до свого ресторану. Незабаром туди мали навідатися важливі партнери, тому Лені треба було зробити все на найвищому рівні. Після приїзду Олена відразу вирушила до ресторану. Сіла за столик і почала чекати на зустріч. Якоїсь миті до неї підійшов симпатичний хлопець: -Можна сісти? До Олени ніколи не підходили хлопці, тож вона трохи зніяковіла, але потім люб’язно погодилася. Хлопця звали Антон. Він приїхав на тиждень. Сказав, що шукає суперника з тенісу. Оскільки Лена свого часу займалася, вони домовилися пограти наступного дня.

Так і вчинили. Зіграли наступного ранку, та ще й так інтенсивно, що валилися з ніг. Потім знову вечеря. Олена поділилася своїми претензіями щодо сервісу: мовляв, офіціанти дуже повільно працюють. -У них тут їжа дуже якісна. Тому готують довго і без обсмажування. Невдовзі Олені треба було їхати назад. Вони обмінялися телефонами, а Олена лише у поїзді згадала, що нічого не написала про ресторан у своїх звітах. Вирішила зателефонувати до Антона, адже той уже знав про ресторан всі подробиці. У слухавку сказали, що номер недоступний. Олена засмутилася, але вирішила наступними вихідними знову повернутися до того ж ресторану. І ось вона приїхала, сіла за столик – і раптом побачила Антона.

Тільки він був не у звичному костюмі, а у формі офіціанта. Він підійшов до неї сам: -Лена, вибач. Мені начальство пригрозило. Сказали, що я мушу тебе розвеселити, інакше вони звільнять мене. Виявилося, що ресторан заздалегідь знав про перевірку, тому й було вирішено надіслати до Олени симпатичного офіціанта. Вона була настільки скривджена, що поїхала назад того ж вечора. Пішла до свого начальника і зізналася, як там її обдурили. Олену вирішили премії, але зате змогли вирахувати ту людину, яка повідомила про її приїзд до того ресторану. Олена почувала себе огидно, проте не пошкодувала, що у всьому зізналася начальству. Її відданість компанії та чесність вже винагороджені: Олену підвищили до начальника свого відділу.