Коли ми придбали квартиру, зробили ремонт, виникла одна nроблема. Пральна машина ніде не вміщалася. Але дружина дуже хотіла, щоб вона була на кухні.

Коли ми одружилися, то домовилися з дружиною, що всіма силами збиратимемо rрошей, щоб купити власну квартиру. Ми ще тоді розуміли, що не зможемо все життя бігати по орендованих квартирах. У підсумку ми накопичили: rрошей уже вистачало на однушку з кухнею-студією. Її ми й придбали, зробили ремонт на власний смак. Але була одна nроблема, про яку ми чомусь не подумали наперед. У жодному з кутів нашої квартири не вміщалася пральна машинка.

У кухні місця немає, у ванній теж. Тоді я запропонував провести всі потрібні трубки в комірчину — там і встановити машину. Більше того, поверхня могла б служити для нас nолицею. Але дружина сказала, що машинка має стояти на кухні – і все. Але я не міг з цим погодитись, оскільки від запаху прального порошку мене нудило ще з дитинства. Більше того, шум завадив би моєму відпочинку. А єдине, що я хотів у житті, це полежати в тиші після важкого робочого дня.

Дружина вперлася — і все. У результаті ми якось встановили пральню на кухні – і я пошкодував про це першого ж вечора. Запах і шум перетворили моє перебування в будинку на справжній жах. А кілька днів тому прорвало трубу від пральної машини, оскільки ми вимушено склали її за кілька обертів. І тепер у нас зіпсовано новенький паркет. Звичайно, доведеться замінювати. Тільки от доведеться відкладати з двох-трьох зарплат, щоб потягнути цю ношу.