Після того, як донька вийшла заміж, Лідія взагалі залишилася сама. І коли подруга подарувала їй квитки у санаторій, це стало новим початком

Лідія пройшлася своїми апартаментами, із задоволенням розглядаючи їх. Після косметичного ремонту квартира заграла новими фарбами, якось посвіжіла. Незабаром до неї прийшла подруга. Рік тому дочка Лідії вийшла заміж та переїхала жити до чоловіка. З того часу Ліда ніяк не могла звикнути до життя на самоті, тому часто запрошувала до себе свою найкращу подругу Світлану. Та прийшла рівно у призначену годину і теж захоплено пройшлася квартирою.

-Ну так! Тепер зовсім інша річ, виглядає набагато краще. Ось як змінює вигляд квартири один простий косметичний ремонт та нові меблі! Подруга влаштувалася у новому, зручному кріслі. -Ну що, Лід, у тебе тепер нове життя почалося, так? Жінка відмахнулась. -Та яке нове життя? -У мене для тебе сюрприз! -Який? Подруга дістала з кишені два квитки.

Очі Лідії здивовано розширились. Подруги вирушили до санаторію. Там пробули майже місяць. Весь цей час Ліда часто дзвонила дочці, вона розповідала їй про те, як проводить час, але деякі речі замовчувала. Коли приїхала, поїхала доньку відвідати, але не одна, а з чоловіком. -Насть, познайомся, це Володимир, ми в санаторії зустрілися, — сказала жінка і густо почервоніла. Донька була рада, що у мами налагодилося особисте життя. Ніколи не пізно знайти щастя та любов.