Аліна орала на заробітках, але зуміла забезпечити дітей освітою, окремими квартирами та ще й весіллями. Але коли вона вирішила повернутися, все змінилося

Аліна була звичайною сільською дівчиною. Її батьки працювали на полях, тримали худобу. Через довгу і виснажливу роботу вони рано пішли на той світ. Аліна вийшла заміж за чоловіка зі свого села. У них із Михайлом з’явився спочатку син, а потім дочка. Коли діти почали підростати, Аліна вирішила, що хоче, щоб у її дітей майбутнє було світлим, тому їм треба дати гідну освіту.

Лише rрошей на це не було. Аліна вирішила поїхати на заробітки. Чоловіка вона послати не могла, бо той на той момент сильно зах ворів. На жаль, через півроку після її від’їзду його не стало, за дітьми почала доглядати свекруха. В Італії жінка працювала на двох роботах, усі rроші надсилала на батьківщину. Діти її здобули освіту вищу, влаштувалися на роботу в місті.

Аліна допомогла їм із купівлею житла, організацією весіль та ремонтами. А до шістдесяти зрозуміла, що дуже втомилася і вирішила повернутись до рідних. Тільки там їй не раділи. Дітей не влаштовувало, що вона перестала заробляти. Вони стільки її ображали, що вона була змушена на rроші придбати скромне житло в селі і перебратися жити окремо. Жінка не може зрозуміти, чим заслужила такої долі та такого ставлення від рідних дітей, яким присвятила все життя.