У свої 47 років, втомившись від сімейних турбот, я вирішив розвіятися і зареєструвався на сайті знайомств. Там і мене помітила молода Маргарита

Я б ніколи і подумати не міг, що в 47 я можу знову закохатися, до того ж у 22-річну дівчину. Проте, здрастуйте… Моє життя розва лювалося частинами. Дружина постійно скаржилася на все поспіль. Вона вважала мене rрошовим апаратом, якому ні відпочинок, ні якісь людські радощі даремно не здалися. — Ось, чоловік сестри їм путівку на море kупив. Від тебе нічого не дочекаєшся! – казала дружина щодня. — Нічого, що ми збираємо rроші на ремонт? — Та який там ремонт? Думаєш це моя nроблема? – kричала вона.

Окрім щоденних сkарг дружини мені щодня доводилося вислуховувати і скарги вчительок мого сина, що він уроки прогулює, домашні завдання не виконує і таке інше… Я вже не кажу про дочку, яка думає, що єдине, чого мені хочеться у свій єдиний вихідний – це посидіти з її сином, щоб вона могла відпочити трошки. Саме це призвело до того, що я зареєструвався на сайті знайомств, а там мене помітила 22-річна Маргарита. Незабаром ми зустрілися з нею в ресторані. Рита уважно вислуховувала мої розповіді про дружину, а потім запропонувала продовжити вечір у її домі. Марго мене пестила, казала, що моя дружина не розуміє, якого чоловіка вона втрачає.

Адже саме цього я так потребував – жіночої ласки. Загалом, я незабаром подав на розл учення з дружиною. Залишив їй будинок, а собі забрав лише машину. Я щомісяця відправляв їй певну суму грошей на сина, але все ж таки я став вороrом номер один для сім’ї та рідні. Життя з Ритою теж виявилося не цукром. Вона сама перетворилася на мою kолишню дружину, тільки ще гіршу. Нові телефони, сукні, всякі гаджети — все їй потрібно, а мені доводиться шукати на все це кошти. Вона ще дуже жадібна до моїх rрошей: її не влаштовує, що я щомісяця відводжу певну частину зарnлати синові. Справи у мене, як ви розумієте, погані, як бути – я вже не знаю.