Галя не змогла пробачити чоловікові зра ду, і пішла від нього. Але коли в сльозах прийшла до мами вилити душу, слова тієї мало не зб или дівчину з пантелику

Галя сиділа в передпокої і навіть не наважувалася зняти пальто. Мати з ло місила тісто і обурювалася: -Галю, ти зовсім розумом рушила? Тридцять років тобі, але так і не навчилася думати логічно! Хто так взагалі чинить, га? Залишила квартиру велику зраднику, роботу хорошу nокинула. Все через якусь зраду! Хіба заради цього в тебе стільки вкладали? Щоб ти лишилася ні з чим? Слова матері були їй дуже неприємні, але сама вона вважала, що виходу іншого вона не мала.

Як можна залишатись працювати в офісі з тим, хто тобі зрадив? До того ж, там і та, з ким зрадив… А в квартирі взагалі було нестерпно залишатися. Там усе нагадувало про щасливе життя, яке вони разом прожили. А ще постійно згадувалася картина. Вона застала чоловіка з коханкою у подружньому ліжку. Мама продовжувала голосити, але додому повернулася бабуся з ринку. Побачивши Галю, вона здивувалася. Дізнавшись, що сталося, її міцно обійняла.

-А ти чого на неї бурчиш, га? — Докорила вона своїй дочці. — Хіба винна во на, що Паша її козлом виявився? А життя на цьому не закінчується! Галя у нас молода, гарна, вона ще зустріне своє кохання! Все в неї ще попереду! Галя заnлакала, уткнувшись їй у плече. Мати ви нувато опустилася. Бабуся виявилася дуже мудрою. За рік Галя вийшла заміж за чудового чоловіка, якому наро дила дітей. З ним вони до кінця своїх днів прожили.