Того дня вони мали відзначати десятиліття їхнього шлюбу, але повернувшись додому, дружина ненароком почула розмову чоловіка по телефону. Тут все і відкрилося

Прокинувшись уранці, не побачивши на ліжку червоних троянд, Марина розчаровано видихнула. «Невже чоловік забув про річницю?» — крутилось у неї в rолові. Сьогодні вони відзначали десять років від дня весілля. Зайшовши на кухню, жінка побачила, що Іван спокійно доїдає сніданок. А потім він одягнув сорочку, цмокнув дружину в щоку і подався на роботу. Марія намагалася не засму чуватися, втішала тим, що найімовірніше чоловік підготував для неї сюрприз увечері.

Вона вирішила, що в будь-якому випадку в такий день потрібно виглядати чудово, тому вона сходила до перукаря, а потім на шопінг. За цей час чоловік так і не зателефонував. Маша засм утилася, вирішивши, що чоловік таки просто забув про річницю, щоб не розкисати надто сильно, вона вирішила порадувати себе і пішла сама на вечірній сеанс у кіно. Повернулась додому вона пізно.

Настрій все одно був паршивим. Зайшовши до будинку, вона почула розмову чоловіка телефоном. -Ні, зайчик, моя дружина не вдома, але мусить скоро повернутися. Зустрітися ми зможемо лише завтра. Цілую, люба. Не було сумніву, що він розмовляє з коханкою. Марія завмерла, а потім увійшла до вітальні. -Дякую за подарунок, тепер я побачила твоє справжнє обличчя. Збирай речі. Чоловік намагався якось виправдатись, але Маша не хотіла слухати зрадника.