Донька стояла вся така гарна у своїй весільній сукні, і чекала нареченого. Але його не було. І тут надійшов дзвінок від Діми.

До знайомства з цим Дмитром Настя була дуже слухняною, лагідною дівчинкою. Але під час навчання в університеті закохалася у цього міського хлопця та втратила rолову. Особисто для мене спочатку було очевидно, що він не пара для моєї дочки. Але Настя була надто закохана в нього і зовсім нікого не слухала. А потім вона якось радісно прийшла додому і повідомила, що незабаром виходить заміж. Дмитро зробив їй пропозицію.

Ми з чоловіком не надто були раді цій перспективі, але робити не було чого, почали готуватися до весілля. І ось настав той урочистий день. Настя така гарна чекає, коли приїде наречений із батьками, і ми поїдемо до РАГСу. Нареченого все немає, хоча час уже той, коли домовлялися. За підсумками Діма зателефонував і повідомив, що передумав одружуватися.

У селі це ганьба, ми дуже боя лися за репутацію нашої доньки, у цій ситуації я зрозуміла, що настав час рятувати дочку. Я одразу ж зателефонувала своїй подрузі Наталі, у якої був син відповідного віку. Я попросила, щоб її син фіктивно одружився з моєю дочкою, щоб вона не зганьбилася. На подив, її син досить легко погодився з цією витівкою. Виявилося, що він давно був закоханий у мою дочку. Ніхто не припускав, що з цієї витівки може щось вийти, але вони живуть у місці у щасливому шлюбу вже 10 років. Отак у житті теж буває.