Ася вирішила зізнатися чоловікові, що зрадила його з начальником їхнього відділу. Але тільки отримати таку відповідь від нього було для неї несподівано.

Ася пішла у ванну, увімкнула душ і просто стояла під душем. Вона не могла повірити в те, що сталося. Було враження, що вона була у трансі. Задзвонив у спальні будильник, і вона прийшла до тями. Накинула на себе халат, накрутила рушник на rолову та пішла на кухню. Вона приготувала чоловікові сніданок, а собі каву. Чоловік навіть не помітив, що вона вдома не ночувала. Вона мовчки спостерігала за ним, як він відправляє чергову порцію сніданку до рота. Потім не витримала й сказала: -Нам треба поговорити, Вань. -Ввечері поговоримо, — спокійно відповів чоловік. -Ні, зараз. Я вдома не ночувала сьогодні.

— Цікаво, де ж ти була? — з цікавістю глянув він на неї. -Вань, Я тебе зрадила. -Зрозуміло, — спокійно відповів він. — Мені піти? Чи ти сама підеш до свого kоханця? Ася зрозуміла, що марно з ним говорити. Мовчки встала, зібрала свої речі та пішла. Колись вони любили одне одного, жили душа в душу, разом будували плани, збирали rроші на kупівлю дорогих речей. А зараз що? Дочка виросла, вступила до універу, переїхала до іншого міста. А вони стали зовсім чужими. Кожен має своє життя. Вони навіть не розмовляють один з одним. У хаті стало порожньо та нудно. Ася добре заробляла і від нього не залежала. Зараз у неї з’явилося багато вільного часу, вона почала зустрічатися з подругами. Якось вони сиділи у кафе, і до них підійшов чоловік.

Він щось спитав і відійшов. Ася весь вечір думала про нього, а вранці зустріла його на роботі. Він виявився їхнім новим начальником відділу. Ася себе не вважала красунею, але він одразу почав їй надавати знаки уваги. Вона весь час думала про нього. Вчора вони мали корпоратив, і коли вона збиралася йти, Петро запропонував проводити її. Вона не змогла відмовитись. Вони всю ніч гуляли містом, а потім все само собою вийшло. Вона не пам’ятає, як і опинилася в номері. Їй було соромно перед донькою.

Ася вийшла з дому з сумкою та пішла до подруги. Подруга її підтримала і сказала, що даремно Ася почувається ви нною, всі знали, що чоловік їй зраджує весь час. Вони мовчали, бо не хотіли їй зробити бо ляче. Звільнившись від почуття провини перед чоловіком, Ася пішла працювати. Вона про Петра нічого не знала і не збиралася продовжувати з ним стосунки. Вона не хотіла зв’язуватися з одруженим чоловіком. Петро з букетом чекав на неї біля дверей. Вони поговорили, і виявилося, що Петро у розл ученні. Він запропонував їй руку та серце. Ася переїхала до нього жити. Дочка теж підтримала матір, не треба жити з людиною, до якої не відчуваєш жодних почуттів.