Ми з чоловіком взялися за спільну справу, і все у нас було чудово, поки одного дня я не побачила дивне повідомлення у нього в телефоні

Вперше я побачила Андрія на першому курсі навчання в університеті. Я закохалася в його карі о чі з першого погляду. Коли ми з моїм Андрієм тільки одружилися, ми мали серйозні фінансові труднощі. Якби наші батьки тоді не допомагали, нам би нічого було їсти, адже через півроку після весілля я дізналася, що ваrітна, і вся відповідальність за нашу сім’ю полегла на Андрія. Мало-помалу ми встали на ноги, і коли дочка вже пішла в садок, я захотіла було повернутися на роботу, але чоловік тоді тільки починав свою особисту справу і сказав, що без такої помічниці, як я він не впорається.

Ось ми й взялися разом за спільну справу, яка стрімко пішла вгору. Незабаром ми вже заробляли такі rроші, про які раніше й мріяти не могли. Я навіть не вірила своєму щастю, думала, я сплю, але все було наяву. Проте є спільна риса в нашої історії з казками. Наша історія так само, як і всі казки, добігла кінця, але не красиво, а навпаки, дуже бридко. Якось чоловік був у ванній, а його телефон лежав поряд, на столі. Раптом йому надійшло повідомлення, яке привернули мою увагу своїм інтимним характером.

Ох, краще б я це листування не бачила. Загалом, так і розплющилися мої о чі… в той момент я згадала всі труднощі, які ми подолали разом, усе, через що ми пройшли, як один одного підтримували у найбезвихідніших ситуаціях… Так, все було надто красиво, щоб тривати довго. Незабаром я подала на розл учення, але мені досі бо ляче згадувати ті дні, коли ми з чоловіком вирішували, на чому заощ адити і на що вит рачати наші перші kопійки, коли ми влаштовували романтику, маючи у своєму розпорядженні лише сосиски, хліб та пляшку дешевого ви на.