Галя зателефонувала сестра і почала сkаржитися, як та могла вчинити зі своїми дітьми так. А зробила Галя з дітьми ось що.

Галі зателефонувала сестра і без привітань почала сkаржитися. -Як ти могла з ними так вчинити? Вони ж твої рідні! У будь-якому віці вони твої діти! -Алла, вони вже дорослі люди, самостійні люди, які створили свої сім’ї. Я ж не буду їх до кінця життя утримувати. Галя послухала ще трохи сkарги сестри і, не дослухавши, сkинула виклик.

Її рішення ніхто не міг змінити. Минулого тижня вона нарешті набралася рішучості та попросила дочок звільнити квартиру. Дітей вона виховувала сама, чоловік поїхав на заробітки, коли старшій ледве виповнилося вісім, а молодшій п’ять. Він поїхав на заробітки, там зустрів іншу жінку та розлучився. Галі непросто довелося. Вона на двох роботах працювала, щоб доньки нічого не потребували, одягалися і жили не гірше за інших. Вона забезпечила обом вищу освіту.

А потім вони по черзі вийшли заміж. Але навіть після того, як діти з’явилися, не поспішали відлітати з батьківського гніздечка. Так і мешкали. І хоча квартира трикімнатна, досить простора, все одно було тісно. Якоїсь миті Галя просто втомилася і зрозуміла, що хоче пожити трохи для себе в тиші та спокої. Доньки були дуже незадоволені, що їх попросили з’їхати. Жити у батьківській квартирі було зручно, не треба було переплачувати за житло.