Я вчилася закордоном, а мама з тіткою проживали у моїй квартирі. Я їм заявила, що вирішила nродати квартиру, але вони мені не повірили, а дарма.

Я довгий час, приблизно три роки навчалася закордоном. На батьківщині в мене була порожня квартира, яка дісталася мені від батька. Мої батьки розл училися, коли мені було ще 10 років. Мама з татом зараз взагалі ніяк не спілкуються, але я підтримую зв’язок із обома батьками. І ось поки мене не було, то мама з її сестрою попросились у мене пожити у моїй квартирі. Я погодилася. Вони не nлатили мені за ор енду, це природно. Вони оплачували лише свої рахунки, комуналку. Моя квартира знаходиться прямо в самому центрі міста, це дуже зручно і по роботі, і метро поруч всі супермаркети в кроковій доступності.

Але зараз я повернулася додому, вирішила nродати квартиру і на ці rроші, а також на власні наkопичення kупити іншу квартиру, тільки вже в столиці. Все ж таки мені запропонували там хорошу роботу, я ж не дарма три роки закордоном провела, багато досвіду та знань набралася. Я сама мріяла давно переїхати в столицю, але щось зупиняло, а зараз я зрозуміла, що, той самий час нарешті настав. Я попередила маму з тіткою, що я nродаю квартиру. Вони все сміялися, не вірили мені. Але коли стали приходити потенційні nокупці, щоби оцінити квартиру, то вони напружилися. Стали мене звину вачувати, що я їм життя нормального не даю, що права не маю.

Хоча за документами квартира цілком моя. Я сто разів сказала, що вже знайшла nокупця, тож прийшов час з’їжджати. Я навіть гарну квартиру для ор енди знайшла. Але скільки разів я не приїжджала, нічого не змінювалося. Тоді я вирішила вчинити хитро. Поки мама і тітка були на роботі, я викликала вантажну машину. У неї завантажили всі меблі та речі жінок – і відвезли до камери схову. До того ж я змінила двері та змінила замки. Треба було просто бачити здивовані обличчя мами та тітки, коли двері квартири їм відчинив незнайомий чоловік – новий господар моєї квартири. Я вже переїхала до столиці, влаштувалася. Тільки ось мама і тітка досі на мене зля ться. Не розумію, чому родичі вважають, що моє майно відразу стає і їх теж.