Чоловік працював далекобійником, але фірму закрили. Я і мати чоловіка не пустили його знову стати водієм. Він вирішив мстити нам дуже жорстким способом.

З Наталкою я потоваришувала рік тому, коли вони з чоловіком винайняли квартиру в нашому будинку. Все в них закрутилося надто швидко, на мій погляд. Познайомились вони завдяки спільним друзям. Ігор працював далекобійником. І Наталка довгими місяцями чекала на нього з вахти. Коли Ігор запропонував їй руку та серце, Наташа недовго думала. Тим більше, що серце його вона точно вже завоювала. Це було очевидним для всіх, хто їх бачив разом. Та й Наташа була закохана анітрохи не менше. Але так вийшло, що підприємство, в якому працював Ігор, закрилося. І мама Ігоря, і Наташа не хотіли, щоб Ігор продовжував працювати далекобійником, ось він і почав шукати іншу роботу. Але на жодній із них Ігор довго не затримувався – то начальство не влаштовувало, то зарплата, то виявлялося, що він сам не припав до двору.

Скінчилося тим, що він розлінився і розлігся на дивані, чекаючи якогось дива, яке б допомогло йому відразу розбагатіти. Гр оші почали закінчуватись. Тепер утримання сім’ї лягло на плечі Наташі. А Ігор ще й висловлював невдоволення, що Наталка не заощаджує зовсім і продовжує витр ачати як раніше. Але сам при цьому потягував пиво щодня. На цьому ґрунті у них почалися розбирання і два тижні тому Ігор просто пішов до мами. Мама Ігоря дуже переживала за розлад у сім’ї сина. Невістка їй подобалася, і вона не раз дзвонила Наталці, переконуючи її приїхати і спробувати самій налагодити стосунки з чоловіком. Наталя поїхала, але застала чоловіка у нетверезому стані. Той знайшов якусь не цілком адекватну компанію і подався у всі тяжкі.

Свекруха вмовила Наталю переночувати в неї, щоб з ранку поговорити з Ігорем, коли він тверезий. І вранці Ігор справді був сповнений каяття, але повернутися додому не побажав. Сказав, що краще їм якийсь час пожити окремо, зрозуміти чи не поспішили вони із шлюбом. Наталка затиснула чашку з чаєм у долонях і розповідала: — Подзвонив зранку і сказав, що вирішив нарешті знову піти далекобійником. Зрозумів, що по-іншому заробити пристойні r витр ачати роші він не зуміє, але про те, щоб повернутися, мови поки що немає. Більше того, він останнім часом набрав борrів, і щоб розплатитися за них, nродав обручку. Це означає, що наша родина для нього вже нічого не означає. — Він так сказав? — Ні, він сказав, що каблучку зможе потім kупити нову. Але не сказав, що точно зробить це і в будь-якому разі, це буде вже інша каблучка. Та я сама не знаю, чи хочу продовження таких відносин. Але я його ще люблю.