Сусідка розповіла Насті, що чоловік її зраджує. Але Настя вибачила його, а через 2 місяці сталося неймовірне

Настя з Ігорем разом сім років разом прожили, перші п’ять він був їй вірний. А потім йому стало нудно. Так часто трапляється з безвідповідальними чоловіками. У нього ще робота така, що часто доводиться у відрядження їхати. Під час одного такого відрядження він познайомився із Катериною. Вона самотня жінка, яка живе у передмісті та має невелике господарство.

Він у вихідні завжди був удома, поводився, як справжній сім’янин, допомагав дружині по дому. А от у будні часто заходив до kоханки після роботи. Дружина навіть не підозрювала, що чоловік їй невірний, а Ігор насолоджувався життям із двома жінками одночасно. Він із сім’ї йти не збирався , але і з kоханкою проводити час йому подобалося. Якось його разом із Катею побачила їхня сусідка.

Вона одразу розповіла його дружині. Ігор клявся, що це було лише швидкоплинне захоплення, що більше він так ніколи не буде. У результаті Настя його вибачила. Але не минуло й двох місяців, як Ігор став зустрічатися із сусідкою. Цього разу дружина його досить швидко розкусила та вирішила подати на розл учення.