Артем заявив дружині, що йде до іншої. І на його здивування дружина сприйняла це надто спокійно. Адже вона вже мала готовий план

Після 7 років щасливого сімейного життя Артем заявив, що йде до іншої. Два 4-річні близнюки не розуміли, про що говорить тато, весело бігали по дому, як вони робили 24 години на день, а старша, 6-річна Емма, була у школі. Лера дуже спокійно прийняла слова чоловіка. Вона сказала, що все розуміє, складно без kохання жити з людиною. Після ліричної частини Лера розпочала пояснення деталей процесу виnлати аліментів. Коли чоловік зрозумів, до чого дружина веде, ледь непритомнів.

А суть сказаного Лерою було ось у чому. Вона сказала, що дітям буде складно змінювати будинок, школу, місто, зрештою, в якому вони вже завели друзів та адаптувалися. Мати трьох вирішила зали шити дітей у чоловіка, а самій переїхати до мами на дачку. Поки Лера з сумним виразом обличчя збирала речі, Артем намагався прийти до тями і зрозуміти, де ж знайти нянечку. Нова жінка Артема була, скажімо, не в захваті від ролі багатодітної мами, але вона, стиснувши зуби, чекала, коли все вирішиться.

Усі: сусіди, друзі, рідні, подруги – буквально всі засуджували Леру, називаючи її усякими словами, мовляв, вона наро дила трьох, повісила на чоловіка та змилася. Але чоловік сам зажадав у Лери розл учення, та й вона не змилася. Вона висловила готовність nлатити аліменти, приїжджати до дітей на вихідні та забирати їх до себе на дачку на все літо. Ось, яким чином у суспільстві так засіли подвійні стандарти: у всьому світі мільйони самотніх мам, і чомусь чоловіків, які покинули цих жінок, ніяк не обзивають.