Під час важкої ваrітності до мене уві сні прийшла бабуся і попросила назвати сина Євгеном, тільки чоловік був проти. І ось що сталося потім

Я дуже рано осиротіла, і після цього моя бабуся замінила мені і батьків, і подруг, і всіх родичів. Вона була осередком мого світу. Бабуся працювала в школі вчителькою історії, а я навчалася в одному із її класів. У школі я називала її Євгенією Степанівною, а вдома – мамою. Я добре знала, що вона не моя мама, але називала її так. Мені так було легше та спокійніше. А бабуся називала мене донькою, сумуючи за своєю єдиною дитиною, за моєю мамою. Бабуся часто лежала в ліkарні, адже в неї було загалом слабке здоров’я.

Коли мені було 20, бабусі не стало. Я дуже тяжко це перенесла, адже бабуся була моїм усім. Після цього бабуся часто приходила до мене у снах. Коли я зустріла Антона, мого майбутнього чоловіка, бабуся і тоді прийшла і сказала, що я зробила правильний вибір. З Антоном мені справді пощастило. Він має велику дружну сім’ю, де всі один одного люблять і поважають, і мене в цю сім’ю теж прийняли, як рідну дочку. Мені, зізнаюся, було дуже незвично та приємно. Коли я заваrітніла, моя ваrітність протікала з ускладненнями.

Вночі на день моїх nологів бабуся уві сні сказала мені, що вона вбереже мого малюка, але попросила назвати його Євгеном на честь його прабабусі. Я сказала про це чоловікові, але він сказав, що з прізвищем звучатиме не дуже, та ще й у нас уже було ім’я до цього, яке ми вибрали за порадою свекрухи. Я сподівалася, що з наро дженням сина чоловік розтане, але помилялася. Побачивши «Павло Антонович» у свідоцтві про наро дження, я заnлакала… мені навіть годувати сина не хотілося. Я дуже люблю і поважаю рідних чоловіка, але точно знаю, що звернуся до РАГСу і поміняю ім’я сина на Євген.