Я знала, що батьки майбутнього зятя надто багаті, і що з ними буде нелегко. Але лише один вечір змінив усе

Я вже давно помічала, що між моєю дочкою та Максом, сином наших сусідів, літають іскри, і це коли їм було вже по 18, але я до останнього сподівалася, що до весілля справа не дійде, проте всі побоювання підтвердилися. Моя дочка одного дня повідомила мені, що Макс зробив їй пропозиції, ну вона і не відмовилася, як на зл о. Взагалі, Макс дуже хороший хлопець, добрий, врівноважений, принциповий і знає, якою має бути справжня і здорова сім’я.

Але річ у тому, що сім’я у нього – далеко не приклад для наслідування. Його батьки дуже багаті, що на перший погляд може здатися плюсом, проте розбагатіли вони не самі, а отримали всі rроші у спадок, через що вони до нестерпного розпещені. Якось я зустрілася з мамою Максима, абсолютно випадково, в ліфті, і хвилинна поїздка в ліфті мені здалася вартовою, і все через погляд майбутньої свекрухи моєї доньки, яка дивилася на мене з такої висоти, що в мене було почуття, що я якась бездомна.

Я розуміла, що стосунки із сином таких людей будуть складними, але так я думала, до одного дня. Це сталося ввечері, коли моя дочка готувалася лягти спати. До нас хтось постукав, що було ди вно, адже на гостей ми не чекали. Це виявився Макс, із сумкою своїх речей. Виявилося, він посв арився з батьками, які були проти його стосунків із моєю дочкою, і батькам він віддав перевагу kоханій, від чого у мене навіть сл ьози на о чах навернулися, і після цього я була тільки за їхнє весілля.