Коли в шостому класі Сергій з Мариною посадили дерево, тоді вони ще не знали, що через багато років вони щодня зустрічатимуться саме там.

Сергій пам’ятав те хвилювання, яке було у неї під час переїзду. Він закінчив 4 клас та батьки kупили квартиру в новому районі. Хлопчик переживав через зміну школи. Він так боя вся, що нові хлопці не приймуть його. Але все пройшло більш ніж добре. Клас виявився більшим, але дуже дружним. Класна керівниця була мандрівником, вона просто любила подорожі. Тож клас Сергія проїхав усі екскурсії, пройшли усі музеї міста за ці п’ять років. Але особливо Сергію запам’яталося висаджування дерев у п’ятому класі. Завгосп привіз до школи багато саджанців. Хлопці мали всі разом посадити дерева у дворі школи. Кожен розподілився по парах.

А Сергій був новенький, він не знав, з ким йому бути. Тут на допомогу прийшла дівчинка Марина. Вона сиділа із Сергієм за однією партою. Вони разом посадили своє дерево, потім почали часто вдаватися до нього і поливати. Могли навіть не домовлятися про час, якось само собою виходило, що вони разом одночасно приходили. З часом Сергію Марина стала дуже подобаться . У класі вже вирували пристрасті, хтось у когось закохувався. Але Сергій боя вся зробити перший крок до Марини. Вона була дуже серйозною дівчинкою, всіх відкидала, якщо хтось і намагався до неї підкотити. Наближався день випускного .

І ось класна керівниця почала розподіляти хлопців по парах, щоби вальс танцювали. Було не секретом, що Сергій буде з Мариною. Все ж таки вони стільки років разом за однією партою сиділи. У них дуже добре виходило танцювати, а після репетицій разом поливали своє дерево, яке вже виросло. Саме на випускному вечорі Сергій набрався сміливості і зізнався Марині у своїх почуттях. Виявилося, що Марина відмовляла всім хлопцям, бо їй увесь час подобається Сергійко. Так вони почали зустрічатись. Зараз Марина працює вчителем у їхній школі. Після її роботи Сергій чекає дружину біля того самого дерева, яке вони разом посадили багато років тому.