Ольга не бачила зраду чоловіка, і навіть не помічала жіночий запах парфумів, що відходить від нього. Але одного дня чоловік таки заявив, що в нього інша

Ольга ніколи нічого не вимагала від свого чоловіка. Вона вважала, що він і так багато працює, щоб прогодувати сім’ю, тож із зайвими розпитуваннями не лізла. Коли вони тільки зустрічалися, домовилися, що створять класичну, традиційну сім’ю, де чоловік працює, а дружина займається виключно господарством і дітьми.

Батьки Олі теж жили за цим принципом і жили дуже добре, тому вона вважала це оптимальним рішенням. Вона й уявити не могла, що щось може піти за іншим сценарієм. Коли Віктор затримувався після роботи, вона його шкодувала. А запах жіночих парфумів, який часто від нього виходив, списувала на велику кількість жінок в офісі. Вона й уявити не могла, що Віктор може їй зраджувати.

Вона була на нього повністю впевнена, тому, коли одного прекрасного дня він прийшов і заявив, що йде до іншої, це стало для неї справжнім потрясінням. -А як же наша сім’я та діти? Як же я? -Вибач, мені з тобою нудно, я покохав іншу. Він зібрав валізу і з’їхав. Ніколи у своєму житті Оля не працювала, вона навіть не мала вищої освіти, щоб щось спробувати знайти, тому вона була змушена з’їхати з квартири, де вони жили за оре ндну nлату, до батьків. Вона і зараз живе за їхній рахунок і не знає, що робити.