Під час пікніка в лісі брат вирішив пожартувати над моїм чоловіком. Але чоловік прийняв все серйозно і зганьбив мене прямо перед родичами

Коли я виходила заміж, то знала, що мій чоловік від першого шлюбу має доньку. Доньці зараз 8 років. Щовихідних вони проводять разом, навіть до нас додому її приводить. Ми з дівчинкою потоваришували нормально ладнаємо. Ко лишня дружина мого чоловіка також не проти нашого з дитиною спілкування. Я бачу, як сильно чоловік любить свою доньку, і мрію, що і я народжу йому дитину, яку любитимуть не менш сильніше. Якось ми всіма родичами вирішили зібратися в лісі, влаштувати пікнік. Погода була чудова, наші родичі купалися в річці, мій молодший брат грав із дочкою чоловіка.

Усі були в гарному настрої, ось уже засмажилися шашлики. І тут зібралися всі родичі на галявині, почали їсти, пити, розмовляти. І тут мій брат, як мені здалося, жартома запитав у мого чоловіка: -А хто для тебе важливіша дружина чи донька? -Ну, звичайно, моя донечка. Я без неї нікуди. Я спершу подумала, що він просто так відповів. Адже відповідь: «вони мені обидві важливі» — була б набагато логічніше. Але ні, потім чоловік ще раз повторив і досить серйозно: -Моя донька для мене завжди буде у пріоритеті.

І це він сказав при всіх родичах, як його, так і моїх. Я так почервоніла від сорому. Мені було так незручно, що готова була крізь землю провалитися. Навіщо він так відповів, зганьбив мене. Я розумію, що це дитина і вона цінна і важлива, але міг б нас не порівнювати, міг придумати оригінальнішу відповідь. У мене таке почуття, що йому на мене взагалі байдуже. Не було б мене, то стала б інша. Я не почуваюся kоханою після таких слів. Я не збираюся змагатися з дитиною, але його слова мене настільки поранили і образили, що я тепер з його донькою нормально спілкуватися не можу.