Коли Віка змінила своєму хлопцеві зі мною, я вирішив, що той має право знати. Але я тоді не подумав чим це обернеться для Вікі

Зустрів я пару років тому дівчину Віку у клубі. Не сказати, що вона дуже гарна, зовнішність звичайнісінька, фігура так собі. Але якось вдалося нам зав’язати розмову, я без задньої думки з нею поспілкувався. Але вранці ми прокинулися разом в одном ліжку. Голова розколювалася, попереднього дня було багато випито. Віка лежала поряд, грала в ігри на телефоні. Я спитав, скільки їй років. Виявилося, що саме тієї ночі виповнилося 18. Мені стало ніяково, бо мені тоді було 25. Але добре, що їй хоч 18 є, це не так критично.Ми періодично зустрічалися з Вікою, я до неї нічого не відчував, ми спали разом і все.

Але потім я зрозумів, що дівчина починає до мене прив’язуватись. Вона закохувалась, а мені цього не потрібно було. Я став усіляко від неї віддалятися. У результаті не придумав нічого кращого, ніж образити її батьків, вона на мене наkричала останніми словами та пішла. Пройшов рік. Я дізнався, що в неї з’явився якийсь хлопець. Мені було прикро, тому що Віка все ж таки була моєю іграшкою.Я написав їй. На подив Віка відповіла, приїхала до мене. На ранок ми знову прокинулися разом. Так вона і стала зраджувати свого хлопця зі мною.

Одного дня мені чомусь спало на думку взяти її телефон, поки Віка спить, і написати її хлопцеві всю правду. Я почав здалеку, розповів про нашу першу зустріч у її повнолітті, а потім уже про її зради. Коли Віка прокинулася, то на неї чекала серйозна розмова з її хлопцем . Вона вийшла поговорити з ним у ванну кімнату. Я чув, як вона nлакала. Сам не розумію, навіщо це зробив. Віка мене знову зненавиділа, втекла. Не відповідає на мої дзвінки. Але зараз я зрозумів, що сам до неї причепився. Я розумію, що це не kохання, звичайно. Але не знаю, що мені з цією прихильністю тепер робити.