Наталія накрила на стіл і приготувала чоловікові сюрприз на річницю, але після огидної поведінки чоловіка вона вирішила, що тепер все вже буде по-іншому.

Наталя була незадоволена своїм шлюбом. Щоправда, у цьому ніяково було зізнатися навіть самій собі, адже вони з чоловіком прожили разом майже двадцять п’ять років. У принципі, її сім’я ніколи ні чого не потребувала. Чоловік у неї був працовитий, дуже багато часу проводив на роботі, але до дітей та дружини був байдужий. Жінці не вистачало уваги. Раніше вона не наважувалась розірвати шлюб через те, що вони виховували дітей, дітям потрібен батько.

Щоправда, цей батько на дітей не звертав жодної уваги. Вранці рано збирався на роботу, приходив пізно ввечері і одразу лягав спати. Сімейні свята Ігор не любив і не сильно схвалював їхню організацію. Діти вже давно виросли та роз’їхалися. Наталя сподівалася, що після цього їхнє життя зміниться, у них з’явиться більше часу для себе. Вона дуже сподівалася, що насамперед Ігор зміниться.

Коли наблизилась їхня річниця, жінка активно зайнялася приготуваннями, щоб порадувати чоловіка смачною вечерею та подарунком. Вона придбала новий смартфон за свої накопичені rроші. Тільки чоловік зовсім забув про річницю, прийшов додому і одразу ліг спати. Сказав, що не голодний. Це жінку дуже образило. Після цього вона вирішила змінити свій підхід та жити виключно для себе. Телефон напевно у магазин, а на виручені rроші придбала собі сукню та косметику.