Чоловік поїхав у відрядження і доручив братові турботу про нас із сином. І під час одного вечора сама не усвідомила як, але між нами розгорілася пристрасть…

Я одружена вже п’ять років. Із чоловіком я по-справжньому щаслива. Він просто чудовий чоловік, який завжди про мене дуже дбав. У нас із Андрієм завжди були дуже гармонійні стосунки, де я по-справжньому почуваюся щасливою жінкою, якій пощастило. Чоловік три роки тому подарував мені найдорожче мого сина. Але рік тому була така ситуація, що чоловік змушений був часто перебувати у роз’їздах та відрядженнях. У цей період я гостро потребувала підтримки та піклування. Чоловік доручив виконувати свої обов’язки братові.

Михайло та Андрій – близнюки, які схожі один на одного, як дві краплі води. Відрізняються вони переважно звичками, інтересами та характерами. Михайло часто нас відвідував, за потреби всім допомагав. Це тривало протягом двох місяців. За цей час я встигла до нього зв’язатися. Так сталося, що під час одного вечора між нами пристрасть розгорілася. Після цього ми стали kоханцями. Наш роман уже триває багато часу. Я розумію, що це все неправильно, але нічого вдіяти не можу. Я люблю обох.