Почувши звук повідомлення, я взяв телефон дружини і о чі округлилися від побаченого. Її звали на вечір, і я вирішив упіймати зрадницю на місці злочину.

Ранок понеділка почався як завжди. Я встав знехотя, розігрів сніданок і повільно їв його. Дружина поки що спала. На підвіконні лежав телефон дружини. Дзвонив телефон, повідомляючи про те, що надійшло нове повідомлення. Я ніколи телефон дружини не перевіряв, бо в цьому не було жодного сенсу. Але того ранку щось мене підштовхнуло просто подивитися на екран її телефону. А там повідомлення висвітлилося досить ди вне:

«Не забудь про вечір неділі в ресторані Зеленоград». У мене одразу похолонули руkи. У rолові пульсувало лише одне питання: »Невже вона мені зраджує?» Незабаром прокинулася й Оксана. Вона поводилася як завжди. Подивившись на екран телефону, вона посміхнулася. У цей момент у моїй душі зникли всі сумніви, що дружина мені не вірна. Я три дні прожив, як у тумані. У моїй голові було багато всяких тривожних думок, я аналізував, намагався зрозуміти, коли наші стосунки до цього дійшли, жодних відповідей так і не знайшов.

Вирішив підловити дружину на місці злочину. Увечері в неділю я вирушив у цей ресторан. Дорогою в голові вже намалював картину, як дружина сидить із незнайомим чоловіком і люб’язує з ним. Варто мені відчинити двері того ресторану, як з усіх боків посипалися вітання. Я й забув, що маю день наро дження! Дружина просто хотіла зробити мені сюрприз. Чесно кажучи, якщо таке повториться, я не переживу.