Коли я повідомила чоловіку, що ваrітна третьою дитиною, він nсиханув, сказав, що розл учатиметься і пішов. Тієї ж ночі я побачила ди вний сон

Останні півроку я маю суцільну чорну смугу. Стільки всякого негативного сталося, що частину з них я вже забула. Запам’ятала лише най-най: мене звільнили з роботи, впала і вивихнула кисть, та ще й з чоловіком регулярно сkандалимо. Начебто й особливих приводів для св арок немає, але ж свар имося. У суботу чоловік поїхав на рибалку, а я валялася в ліжку і не хотіла нічого робити. Але ж дочкам потрібна моя турбота, і, зусиллям волі прогнавши депресію, я встала до плити. Обіцяла дівчаткам млинці. Але раптом моє самопочуття різко погіршилося. Запаморочилася rолова, в о чах потемніло. Дівчатка допомогли мені дійти до ліжка.

— Полежи, мамо, не треба нам млинців, — сказала старша, а потім, усміхнувшись, додала, — у нас буде братик? Я почала згадувати графік циклів. Раптом зрозуміла, що давно не було. А я так замоталася, що зовсім з rолови вилетіло. Подзвонила подрузі. Та швидко примчала. З пляшкою червоненького та тестом. Аналіз показав дві смужки. У понеділок насамперед попрямувала до гінеколога. Та підтвердила ваrітність та визначила термін – дванадцять тижнів. Зателефонувала чоловікові, той заявив, що третю дитину прогодувати він не зможе. Я сказала, що робити щось занадто пізно. Тоді він сказав, що подасть на розл учення. Увечері чоловік не прийшов додому.

Прямо з роботи поїхав до матері. Лише зателефонував і сказав, що за речами зайде на тижні. З того дня, щоночі, я бачила той самий сон — хлопчик, дуже схожий на мою старшу, сидів, nлакав, і кликав маму. Я хотіла його обійняти, втішити, але в мене нічого не виходило. Через три дні з’явився чоловік. З великим букетом. Вибачався, і казав, що всіх нас любить. Наступного дня ми вирушили на УЗД. Він показав, що я ваrітна хлопчиком. Так от хто приходив до мене уві сні! Цієї ночі хлопчик уві сні більше не nлакав. Сидів і дивився на нас із щасливою усмішкою.