Слава того дня дуже затримався на роботі, а коли після 5-го разу підняв трубку, то від його голосу я почула недобре, і вирішила піти до нього в офіс.

Останнім часом Слава все частіше став затримуватись на роботі, особливо в останній робочий день тижня. Минулої п’ятниці він так само не повернувся додому, а ще навіть не зателефонував, щоб попередити. Я переживала і почала йому дзвонити. Відповів він тільки після п’ятого разу, причому голос у нього був дуже неприродний.

-Так, Лен, скоро буду, у мене на роботі складності. Я відразу запідозрила недобре, адже жіноче серце не обдуриш. Він вимкнув телефон трохи згодом, я встигла почути на задньому фоні жіночий сміх. Було помітно, що він не в робочій обстановці. Серце моє тривожно забилося. Два дні я мучила себе різними думками, то таки наважилася просто взяти і перевірити.

Не знаю чому, але того дня я поїхала до його офісу, коли він зазвичай закінчує роботу. Мені пощастило, він вийшов з офісу, обіймаючи худеньку білявку. Дівчина зворушливо посміхалася йому. Було очевидно, що в них далеко не офіційні відносини. Того дня я поїхала додому вся у сль озах, почала збирати його речі. Я маю намір подати на розл учення і не прощати зр ади.