Коли брат захотів nродати дачу, я не заперечувала, потім вирішив nродати ще й мамину квартиру. А невдовзі він перейшов і на мене.

Від батька мені дісталися частина квартири, де ми жили всією родиною та дача. Мама відразу мены сказала, що і дача, і квартира їй потрібні, тому я отримаю все після того, як її не стане. З мамою тоді жив мій молодший брат, який у житті й дня не попрацював і раз у раз сидів на шиї батьків. Ні вчитися, ні тим більше працювати він не хотів і не збирався, тому йому було легше сидіти в батьківському будинку, де йому і їсти готували, постіль стелили, і всі носили на блюдечку. Коли я вийшла заміж, ми з чоловіком вирішили kупити власне житло.

Я попросила мати nродати дачу, але вона сказала, що, по-перше, їй шkода, а по-друге, вона не зробить цього, бо дача їй ще потрібна. Ми нагромадили трохи rрошей, решту взяли в кредит і kупили двокімнатну квартиру. Через якийсь час мама сказала, що брат збирається одружуватися, і їм потрібна квартира, тому вони вирішили nродати дачу. Я не була проти, адже це робилося для мого брата, а він мені не чужа людина. Наступною справою брат заявив, що в однушці їм із дружиною тісно, а вони ще дітей хочуть завести.

Ось він і запропонував мамі nродати і її квартиру, kупити їм з дружиною двійку, або трійку, тут вже на що вистачить, і жити там разом. Все так і було зроблено, ось тільки невдовзі брат втомився від мами і зателефонував мені спочатку з проханням, а потім і з вимогою забрати маму до себе. Якось брат приїхав до нас машиною, висадив перед нашим будинком маму з речами, а сам поїхав. Ми з чоловіком порадилися і вирішили залишити маму у себе, а брат, я впевнена ще отримає по заслугах, адже жоден гидкий вчинок не залишається непокараним.