Після останнього візиту свекрухи я вирішила серйозно поговорити з чоловіком. Але те, що він зробив після цього, в жодні рамки не влізе

До своєї свекрухи я завжди відносилася дуже добре. Ось і на початку цього вересня вона приїхала до нас у гості, як завжди, привезла купу всього із села, а я приготувала спеціально для неї свою фірмову страву. Все було добре, свекруха жила в нас кілька днів, але невдовзі я зрозуміла, що вона чомусь не поспішає назад. А в селі ж у неї залишився чоловік, ціле господарство. Свекор у мене працьовитий, звичайно, але один з усім цим він точно б не впорався.

Незабаром ця ситуація почала мене трохи нервувати. Коли до мене приходили гості – колеги та друзі – свекруха могла спокійно прийти на кухню, налити собі борщу, сісти поряд із нами та почати розповідати свої історії. Звичайно, друзям все це було нецікаво, але вони з ввічливості допивали свою каву і казали, що їм уже настав час йти. Через 3 тижні свекруха сказала, що їй час. Того ж вечора я поговорила з чоловіком, пояснила йому всю ситуацію і попросила запрошувати до нас свою маму трохи рідше – якщо це можливо.

Адже якби так само засиділася моя мама, я б точно попросила її поїхати… Але чоловік чомусь образився. Більше того, коли ввечері зателефонувала свекруха і сказала, що нормально дісталася, чоловік відповів: -Мамо, ти більше до нас у гості не приїжджай. Моїй дружині складно приймати тебе в гостях. Мама засміялася, вибачилася, сказала, що нікому не легко терпіти в гостях людину, яка засиджується 3 тижні, подякувала та попрощалася. Але мені було дуже прикро. Навіщо чоловік вчинив таким чином? Досі не розумію! З того дня я більше з ним не розмовляла.