Зять з першого ж дня здався мені якимось бол ючим, але вже познайомившись із ним ближче, я зрозуміла, що справа зовсім не в здоров’ї

Моя дочка мені постійно каже, що я дуже упереджено ставлюся до її чоловіка. Все повторює, що через не рви в нього впав імунітет, тому він так часто хворіє. А мені здається, що rоловна хво роба, яка в нього є, це — запалення хитрості. Здається він це використав, коли був школярем, щоб зали шитися вдома, а тепер такий самий прийом використовує вдома. Спочатку мені здавалося, що в нього якась хво роба, коли частіше мене буває в ліkарні, але ліkарі нічого не знайшли. Одного разу приходила до них, виходить, із напівживим голосом вітається і йде повз. Доньці питаю, що таке, відповідає — у нього мігрень.

А я знаю, у мене мати хво ріла, з таким бо лем нічого не зробити, навіть спати неможливо. Дивлюся, лежить собі і тілик дивиться, грає в ігри. Дочка виправдовує його, мовляв, кожен по-своєму хво ріє. Певний час захв орів, лежав собі, а дочка кружляла біля нього, доглядала. І так завжди. Звісно такого працівника звільнили. Потім півроку собі роботу шукав і не хво рів. Ну а навіщо поспішати, дружина все зробить. Приходила до них все рідше, не вистачало не рвів, не розуміла, як можна не знайти роботу в такому великому місті.

Запропонувала влаштувати його вантажником у себе на роботі, образився, він же з вищою освітою, так ще й сnина бо лить, як я, така погана, запропонувала йому працювати вантажником. Дочка каже мені, щоб я не лізла до них, він сам собі знайде роботу. Минуло півроку, пішов на роботу, 2 місяці попрацював і знову зах ворів. Каже – вилікуюсь і знову піду. Було очікувано, що після такого знову його звільнять. Ось уже 3 місяці шукає роботу, а дочка все оре та захищає. Він такий пухнастий хво рий, а роботодавці nогані. Чекаю , коли дочка зрозуміє про ці «хво роби» і піде від нього, доки справа не дійшла до дитини.