Під час допиту, я не витримав і спитав, чи не шkода було хлопчика, адже він був зовсім невинним. А від відповіді жінки у мене мурашки пішли по шкірі

Я працюю слідчим, нещодавно до нас у відділ потрапила моторошна справа. Початок банальний — чоловік зраджував дружині, а потім пішов до іншої жінки, покинувши дружину з дитиною. З другою жінкою у нього теж з’явилася дитина. І сталося так, що дитина від другої дружини якось у віці трьох років потрапила до ліkарні, де працює перша дружина Ольга. Вона мед сестра. Ігор у цей час був у відрядженні, з дитиною у ліkарні лежала Анастасія, а вона не впізнала Ольгу.

Ольга, яка причаїла образу на розл учницю, вирішила їй помститися найжорстокішим чином із усіх можливих — отруїти її дитину. На щастя, смертю не закінчилося, бо вона неправильно розрахувала дозу; у результаті дитину врятували. Холодність і мстивість цієї жінки мене просто вразили. У мене була можливість зустрітися з нею на допиті, вона сиділа з кам’яним обличчям і було видно, що жодної провини вона не відчуває.

Покінчивши з запитаннями по протоколу, я таки не витримав і запитав у неї: -А Вам зовсім не шkода було хлопчика трьох років? Він же не вин ен у тому, що ваш чоловік цап. Вона холодно посміхнулася. -Мені було все одно, просто хотілося зробити бол яче його батькам, адже вони зробили бо ляче мені. Чесно кажучи, мені важkо уявити, що ця жінка може бути гарною матір’ю для своєї дитини.