Поки я працювала як проклята, Мишко валявся на дивані на втіху. Не витримавши це, я прогнала його, але те, що він заявив – пік нахабства

Я успішна кар’єристка. Все, чого я досягла, є цілком моєю заслугою. Наразі я працюю директором одного досить успішного ресторану. Щоб досягти цієї посади, я багато і старанно працювала. Я ще років у 18-ть зрозуміла, що хочу жити забезпеченим життям і ні в чому собі не відмовляти. Зараз можу сказати, що я досягла своєї мети, я живу дуже забезпечено, у мене є все, що я хотіла мати. Ну, майже все. У житті мені не вистачає лише kохання та міцного чоловічого плеча.

Проб леми у відносинах із протилежною статтю у мене виникли через мій великий заробіток. Деяких чоловіків бентежить те, що заробляю значно більше. Через це мені довго не вдавалося знайти відповідну людину. А потім ми зблизилися з барменом у моєму ресторані. Мішу зовсім не бентежила різниця в нашому матеріальному становищі. Я думала, що з цим чоловіком я нарешті знайду щастя. Незабаром ми з’їхалися, жити звичайно стали в моїй міській квартирі.

Спочатку все було добре, а потім Мишко вирішив змінити роботу, бо не хотів бути моїм підлеглим, але з цим виникли труднощі. Він звільнився, але працевлаштовуватись не поспішав. Він провалявся вдома і жив за мій рахунок протягом чотирьох місяців, що мене зовсім не влаштовувало, бо я хотіла бачити поряд з собою чоловіка, що відбувся. Коли я вигнала його з квартири, він почав вимагати, щоб я віддала йому частину своєї квартири та машину. З чого це? Тепер у стосунках із чоловіками я боюся зіткнутися з альфонсами, як Мишко.