Коли син одружився з цією Оленою, його ніби підмінили, зовсім іншим став. А після наро дження дитини взагалі.

Ще до весілля син мені завжди у всьому допомагав. Він сто разів на день міг запитати, як я почуваюся. Він приїжджав до мене з кожної дрібниці, міг усе мені в будинку полагодити. Ми часто розмовляли телефоном, якщо йому було незручно приїхати. Але він одружився. Тепер у його житті лише одна важлива людина, його дружина-Олена. Вона повністю змінила мого дбайливого сина. Тепер, якщо я попрошу щось його зробити, він може відповісти: -Я можу викликати тобі майстра, сам не можу приїхати, справи.

Мені ця Олена спочатку навіть подобалася, бо має вищу освіту, вона дуже добре заробляє. Син дивився на неї і хотів бути гідний такої дівчини, тому швидко почав йти своєю кар’єрою. Все почалося з весілля, коли Олена заявила, що хоче скромне весілля, мінімум гостей, лише батьки та свідки. Мені потім було так соромно родича в очі дивитися, що їх не покликали. Нещодавно Олена наро дила доньку. Так тепер вони на дитину шалені rроші витрачають. То на басейн її записали, то дорогі розвиваючі ігри kупують. Олена водить її у різні гуртки, за які вони nлатять великі rроші.

Так ще й одягають дитину лише у фірмових магазинах. Я висловила своє обурення. Навіщо на маленьку дитину такі rроші витр ачати, то Олена не посоромилася і мені відповіла: -А ви навіщо мої з чоловіком rроші рахуєте? У нашої дитини має бути все лише найкраще. І син її підтримав, сказав, що дочка матиме все найкраще з речей, освіти, харчування тощо. Але ж у нього в дитинстві не було такої розкоші, але ж син у мене виріс нормальним. Тож не бачу сенсу витрачати стільки. А нещодавно вони взагалі поїхали закордон відпочивати на море, хоч могли і на наше озеро сходити. Мабуть, rроші більше нікуди витрачати.