Ми взяли тещу жити з нами, але з часом у неї почалися дива. А те, що вона зробила днями, просто не має пояснення

Вже п’ятий рік, як теща живе з нами. Їй 83 роки, але тітка вона жвава, ні на що не скаржиться. Ми маємо велику квартиру. Діти давно виросли: донька живе із чоловіком, синові ми предбали квартиру. З цією метою ми і nродали квартиру тещі. Адже все одно стареньку вже не можна було залишати саму, ось ми й вирішили залагодити дві nроблеми одразу. Теща була проти такого рішення. Їй не хотілося nродавати квартиру, де прожила багато років. Але в результаті вона таки відступила. Зараз у неї окрема кімната, та й вона завжди під наглядом. Ми з дружиною розуміємо, що вона вже дуже доросла людина, зі своїми дивностями, тому не ображаємося, якщо вона щось робить не так. Замолоду теща до мене дуже добре ставилася.

Та й доньці своїй постійно повторювала, що чоловік – голова сім’ї, треба слухати його у всьому. Більше того, я дуже часто їхав до тещі, коли в нас із дружиною були сва рки. Вона завжди годувала мене смачною вечерею, а потім дзвонила своїй доньці і читала їй вчення, наставляла на шлях істини, мирила нас — і відправляла мене додому. Ми з дружиною, незважаючи на вік, продовжуємо працювати. Але останнім часом вирішили, що нам час частіше проводити час удома – з тещею. Справа в тому, що вона почала замовлятися: вигадує якісь небилиці, ходить по сусідах і розповідає, що ми її не годуємо, завжди ображаємо. Звісно, все це згадки. Але нам соромно перед сусідами. Але ми, звісно, всім пояснюємо, що вона вже людина стара. Поки що нас розуміють, або вдають…

А вчора вона забула вимкнути газ на плеті – ледве врятували квартиру від пожежі. І зараз перед нами постало важке питання: що робити з тещею. З одного боку, вік. Ми розуміємо, що може статися всяке. Але ж не можемо ми постійно бути на голках! З іншого боку, в нашому суспільстві все ще існує міф, що, якщо діти віддають старих людей у будинки для людей похилого віку – то роблять таким чином дуже nогано та безсердечно. Але як пояснити їм, що, якщо ми навіть вирішимо віддати тещу в будинок для людей похилого віку, то це буде добре оплачуваний заклад, з усіма зручностями, професійними доглядальницями, ліkарями. Та й тещі буде цікавіше зі своїми однолітками. Коротше кажучи, ситуація складна, але ми все одно будемо змушені щось вирішувати. Швидше за все, дружина має звільнитися, оскільки відправити улюблену тещу кудись – наче рука не підніметься.