Свекруха спочатку говорила, що може посидіти з дитиною, щоби я вийшла на роботу. Але незабаром відмовилася. З’ясувалося, що її чоловік заборонив мені допомагати.

Шість років тому я вийшла заміж, а зараз моїй доньці вже півтора роки. З батьками чоловіка у мене гарні стосунки, точніше зі свекрухою. Вона прекрасна жінка у всьому допомагає, але не лізе до нашої родини, але ось свекор… З наро дження доньки я була на деkреті і нашу сім’ю забезпечував мій чоловік, але, якщо чесно говорити, нам не вистачало rрошей, ми не були бідні, але якась велика закупівля, наприклад одяг або щось з техніки, дуже сильно впливало на наш бюджет…

Ось я сиділа, сумувала та сkаржилася. А моя свекруха почула та вирішила допомогти. Сказала, що посидить із донькою, поки я буду на роботі. Ну, звичайно, я погодилася, ось вона няньчилась з онукою п’ять днів, а на шостий день зателефонувала і сказала, що не прийде. Я вже одяглася і хотіла вийти, та й раптом вона таке каже. Я, звичайно, спитала у чому причина, а вона така каже, що чоловік не пускає. Я подумала, що це таке, як не пускає, до онуки, чи що.

Каже, той лає ться, що нібито запустила будинок, що йому їсти не дає, а в холодильнику повно їжі приготовлено, йому просто підігріти і поїсти, але він не хоче. Іноді здається, що свекруха у них вдома в ролі хатньої робітниці, а не дружини. Я просто була здивована, тепер не знаю, що робити: звільнитися і сидіти вдома, нянчитися з дитиною і якось виживати — чи знайти няню за rроші? Але й витр ачатися не хочеться, і так мало заробляю.