Ми з чоловіком збиралися на морі, тому що я була ваrітна і мені потрібен був відпочинок . Свекруха, побачивши білети, влаштувала такий сkандал, що ми вирішили діяти принаймні.

Ольга Захарівна, тільки-но побачивши на столі два квитка на потяг, розл ютилася не на жарт. — Це що таке?! Квартира потребує ремонту, а ви з дружиною на морі намилилися! Їдьте, їдьте! Але щоб потім вашої ноги в моєму домі не було! — верещала вона. — Стоп, мамо! — Охолодив її запал Семен. – Квартира належала батькові. Адже ти не забула, що його останні слова були: «Квартиру залишаю синові»? Так що це моя квартира. Навіть у документах мені належить половина квартири. Так що ти не надто й захоплюйся. А щодо ремонту, то давай про це поговоримо місяці через три.

Зрозумій, Ніка ваrітна, нар одить, років за два як мінімум, ми нікуди поїхати не зможемо. Тож наша з нею поїздка до моря обговоренню не підлягає. — Але ж ти обіцяв, що відпускні витратиш на ремонт кухні! А тепер що? Сидіть на моїй шиї, звісивши ніжки, то ще підригати ними вирішили?! — Мама ти не забула, що я працюю і заробляю набагато більше за тебе. Я повністю забезпечую свою сім’ю та оплачую всі комунальні платежі! Не влаштовуй сkандалу на порожньому місці, сказано тобі – поговоримо про ремонт через три місяці, значить через три місяці, – відпарював Семен.

— Семен, можна поговорити з тобою, — сказала Ніка, що мовчала до цього. Вони пішли до себе до кімнати. — Сьом, я не знаю, що сталося з Ольгою Захарівною, але останнім часом вона поводиться агресивно до мене. Ти цілий день, до вечора, на роботі, ось нічого не помічаєш… Та почекай ти! Не треба влаштовувати розбирання. Давай не поїдемо на море, а винаймемо квартиру і переїдемо жити туди. Може, Ольга Захарівна тоді заспокоїться. Так вони й вчинили. Здали квитки та винайнявши однокімнатну квартиру переїхали жити туди… Ольга Захарівна спершу «рвала та метала», потім вирішила образитися і нарешті послав синові СМС: «Висилай кошти на оновлення кухні!». Її послання проігнорували…