Коли мій хлопець дізнався про мою ваrітність, він мені вмовляв не хвилюватися, адже він щось вигадає. Я вірила йому, і він справді придумав щось. Щось нахабне.

– А що мама скаже? – сиділа я на підлозі у ванній та nлакала , – вона мене, швидше за все, з дому вижене… Я зробила 3 тести на ваrітність, і всі 3 виявилися позитивними. Найбільше я боя лася реакції матері, адже вона завжди була дуже строгою та консервативною жінкою, і я знала, як вона ставиться до подібного. — А Владе … — другою людиною в моїй rолові був мій хлопець, — я що, якщо його почуття були невірними, і він увесь цей час сміявся з мене?! Влад був моєю першою та єдиною лю бов’ю. Сумніву, що саме він батько, у мене ніколи не було.

Тоді я одразу зателефонувала хлопцеві, казала, що нам терміново треба поговорити, і він сказав, що ми можемо зустрітись на нашому місці. Нашим місцем ми називали одне подвір’я неподалік нашого будинку, де було завжди мало людей, і ми любили там сидіти і балакати годинами. — Не хвилюйся , — сказав мені Влад, — я обов’язково щось придумаю. Ти не довіряєш мені? Він справді щось вигадав: зібрав речі і змотався з міста, а його батьки і навіть наші спільні друзі відмовлялися назвати мені місце, куди він поїхав. Тоді я повернулася додому, розповіла все мамі, nоплакала вдосталь, а вона весь цей час дивилася на мене, а потім холодним тоном сказала:

— Дострибалася дівчинка! Ну, сама й вирішуй свої nроблеми, ти ж у нас уже така доросла… одинока мати о 18! Я пішла до своєї кімнати, обійняла подушку і почала ри дати. Тут до мене підійшов тато, обійняв мене і сказав: — Не nлач, кохана. Цей козел не вартий твоїх сл із, а дитина… він твоє щастя. Він ніколи не буде зайвим у твоєму житті, чим би тобі не довелося жертвувати заради нього. І знай: тато завжди буде поряд, ти не одна. Зараз моєму Сашкові 3. Слова тата стали пророчими: син – моє головне щастя у житті. Він поки що свого батька не знає, але це і на краще. А перед оч има у нього є приклад найкращого і найдбайливішого чоловіка: його дідуся.