Сталося диво. Влада, виявляється, пішла на штучне запліднення, і в неї це вийшло. Вона завагітніла у віці 50 років!

Нещодавно Влада відзначила ювілей – 50 років. Життя у жінки було непростим. Її чоловіка не стало дуже рано, і він був такий улюблений, що по ньому Влада журиться аж досі. За молодості вони мали nроблеми з потомством. Коли Влада заваrітніла, вони з чоловіком були на 7-му небі від щастя, проте на 8-му місяці ваrітності у Влади почалися передчасні пологи з ускладненнями, через які малюка врятувати не вдалося. Тоді життєрадісні Влада із чоловіком перетворилися на тіні своїх старих особистостей.

Через кілька років Влада заваrітніла знову, але тут вона щодня ходила ліkарями, щоб не дай Бог все не повторилося. Все йшло добре, ніяких відхилень не було, але жінка дитину знову втратила. Ніхто й пояснити не міг, із чим це пов’язано. Тоді Влада геть -чисто забула про становлення мамою. Вона вже здалася і не вірила, що колись зможе відчути радість материнства. Через кілька років після цього її спіткало ще одне нещастя: у віці 34 років не стало чоловіка вже перебитої долею Влади.

Після втрати єдиної рідної людини Влада перестала навіть намагатися знайти у своєму житті хоч якісь радощі. Вона почала не жити, а існувати. Проте нещодавно сталося диво. Влада, виявляється, пішла на штучне запліднення, і в неї це вийшло. Вона завагітніла у віці 50 років! Звичайно, ліkарі попереджали про ризики ваrітності у такому віці, але жінка відчувала, що це доля, вона має народ ити цю дитину. І ось, у 50 Влада наро дила сина, якого назвала на честь покійного чоловіка. Вже наприкінці життя жінка відвоювала свою частку щастя на цьому світі.