Мама, дізнавшись, що наречена з села, думала, що їй потрібне наше майно, і влаштувала їй перевірку

Мій брат довго не міг знайти дівчину собі до душі. А нещодавно таки зустрів своє кохання. Ірина мені відразу сподобалася, справила позитивне враження. Дівчина симпатична, відразу видно, що працьовита та добра. Вона родом із села, приїхала до міста вчитися, тут вони й познайомились із Андрієм. Вона працює досить пристойно заробляє. Маму мою дуже збентежив факт її походження.

Вона вважала, що всі сільські дівчата мають меркантильні цілі щодо хлопців із міста. Оскільки мій брат має квартиру, мама відразу запідозрила, що Ірина вирішила вийти заміж за мого брата через його майно. Вона вирішила зробити їй перевірку. Я відразу не схвалила цю ідею, адже найголовніше, що мій брат щасливий.

Мама при Ірі якось почала говорити, що квартира насправді належить їй, Андрій там на якийсь час живе, що незабаром вони планують квартиру продати. Вона розраховувала, що Ірина змінить після цього ставлення до брата, що доведе гіпотезу матері. Проте, Іра лише знизала плечима: — Ну, нічого стр ашного, ми з Андрієм молоді, можемо зар обити і на своє житло. Звичайно, мама потім зізналася, що збрехала і вибачилася.