Моя дочка стала вимагати братика чи сестричку від нас, почала вередувати, образилася на нас. Тоді ми вирішили задобрити її…

Ми з чоловіком довго не могли завести дитину. Це було нашою заповітною мрією упродовж чотирьох років. Проте, Господь виявився милосердним і подарував чудову доньку. Але довелося пройти низку медичних заходів. Іра наро дилася справжньою красунею. Ми її ростили як справжню, маленьку принцесу. У неї були нові іграшки, прекрасні сукні, окрема кімната і всілякі гаджети. Коли Ірі виповнилося п’ять, вона почала вимагати братика чи сестричку від нас.

Спочатку ми намагалися відволікти від цієї теми дорогими подарунками, але дитина була дуже наполегливою. Вона вередувала і вимагала братика чи сестричку. Тоді я спробувала їй пояснити, що через nроблеми зі здоров’ям я не можу наро дити дитину. Іра відмовилася приймати цю інформацію і стала звин увачувати мене у бр ехні. Вона образилася на нас із чоловіком і пішла до своєї кімнати. Тоді ми вирішили задобрити її, подарувавши кошеня.

Адже тварини найчастіше стають справжніми членами сім’ї. Ми думали, що вона відволічеться на кошеня і забуде про тему сестер та братів. Однак Іра закотила істе рику гірше. Тоді я вперше на неї роз лютилася, забрала у неї всі іграшки та гаджети і відправила думати про свою поведінку у своїй кімнаті. За годину Іра прийшла до мене і вибачилася. Скоро вони з кошеням потоваришували, тепер вони парочка не розлий вода.