Теща, дізнавшись, що подружжю потрібні rроші, одразу віддала всі накопичення. А свекруха відмовилася допомагати. Після цього теща зробила такий крок, що Михайло все життя соромився через матір.

Мама та свекруха Марії були одного віку. Вони обидві були чудовими жінками, і Марії скаржитися не доводилося. Але роки йшли, і в бабусь почалися nроблеми зі здоров’ям. Вони ніколи не просили їх доглядати, але діти чудово розуміли, що старим потрібна любов і підтримка. Якось старенькі потрапили до ліkарень – у різні, та й проблеми у них не були ідентичними. У мами Марії були nроблеми з тиском, а у свекрухи – із суглобами.

Марія намагалася допомагати обом стільки, скільки було сил. Та й чоловік Михайло допомагав їй усім. Вони прокидалися дуже рано, готували сніданки, їхали спочатку до однієї ліkарні, потім до іншої. Але оскільки ліkування в лікарні та медикаменти коштували дуже дорого, то у подружжя rроші закінчилися лише через тиждень. Коли мама Марії дізналася про фінансові nроблеми, наказала доньці піти і взяти всі її заощадження, і користуватися на власний розсуд.

Свекруха заявила, що син зобов’язаний її забезпечувати всім необхідним. Більше того, сказала, що жодних rрошей вона подружжю не дасть. Михайлу було соромно, і тому він почав позичати у друзів. А коли мама Марії дізналася про цю ситуацію, вона моментально сказала дочці, що вони можуть використати для свекрухи її rроші і не влазити в борrи. Марія дивилася на Михайла і розуміла, як йому соромно. І не знала, як його заспокоїти та втішити. Ось такими різними можуть бути старенькі …